0
ورود به حساب کاربری ثبت نام
پیش بینی ورزشی پیش بینی زنده نتایج زنده کازینو زنده پوکر آنلاین تخته نرد بازی انفجار انفجار حکم پاسور پوپ کازینو آنلاین بونوس های ویژه پشتیبانی راهنما
نتایج زنده
 
  Europe European Championship U19
France U19
۰
۱
Israel U19
inprogress
۲۲:۳۰
England U19
۲
۱
Italy U19
Finished
۱۹:۳۰
Slovakia U19
۱
۰
Austria U19
Finished
۱۹:۳۰
  Sweden Superettan
Halmstads BK
۱
۲
Trelleborgs FF
inprogress
۲۱:۳۰
Norrby IF
۲
۰
Ostersunds FK
Finished
۲۱:۳۰
Jonkopings Sodra
۲
۲
Orgryte IS
Finished
۲۱:۳۰
  Malaysia Super League
Selangor FC
۱
۱
Sabah
Finished
۱۷:۳۰
Johor Darul Takzim FC
۴
۰
Petaling Jaya City FC
Finished
۱۷:۳۰
  Argentina Primera B Nacional
Ferro Carril Oeste
۰
۰
CA Chaco For Ever
Finished
۰۱:۳۰
CA Defensores de Belgrano
۲
۰
Chacarita Juniors
Finished
۰۴:۴۵
Nueva Chicago
۰
۲
Club Atletico Guemes
Finished
۰۲:۳۰
  World Friendly International Matches Women
New Zealand (W)
۰
۰
Wales (W)
Finished
۲۱:۳۰
Turkey (W)
۲
۲
Azerbaijan (W)
Finished
۱۸:۳۰
Sweden (W)
۳
۱
Brazil (W)
Finished
۲۱:۰۰
Faroe Islands (W)
۱
۰
Andorra (W)
Finished
۲۱:۳۰
Romania (W)
۳
۱
Jordan (W)
Finished
۲۱:۳۰
Belgium (W)
۳
۱
Luxembourg (W)
inprogress
۲۲:۳۰
  Indonesia President's Cup
Madura FC
۲
۱
Persija Jakarta
Finished
۱۸:۰۰
Pusamania Borneo FC
۳
۰
RANS Nusantara
Finished
۱۳:۳۰
  Egypt Premier League
Ghazl Al Mehalla
۰
۰
El Ismaily Sporting Club
Finished
۲۱:۳۰
Al Moqawloon Al Arab
۱
۱
National Bank
Finished
۲۱:۳۰
Future FC
۰
۱
El Geish
Finished
۰۰:۰۰
  Brazil Serie B
Operario PR
۲
۱
Chapecoense SC
Finished
۰۳:۳۰
Sampaio Correa-MA
۲
۰
CS Alagoano
Finished
۰۳:۳۰
  Bangladesh Premier League
Chittagong Abahani
۲
۳
Abahani Limited
Finished
۱۴:۳۰
Saif Sporting Club
۱
۲
Swadhinata KS
Finished
۱۴:۳۰
Uttar Baridhara Club
۱
۱
Rahmatgonj MFS
Finished
۱۴:۳۰
  World Friendly Club Matches
BV Borussia 09 Dortmund II
۱
۱
SC Preussen Munster
Finished
۲۰:۳۰
Radunia Stezyca
۲
۳
Wisla Plock
Finished
۱۳:۰۰
Bohemians 1905
۵
۳
FK MAS Taborsko
Finished
۱۳:۳۰
SV Darmstadt 98
۱
۱
SV Elversberg
Finished
۱۶:۳۰
VfB Admira Wacker Modling
۰
۳
Wiener SK
Finished
۲۱:۰۰
KS Gornik Zabrze
۲
۲
Tatran Liptovsky Mikulas
Finished
۱۸:۳۰
FC Vaduz
۱
۱
FC Winterthur
Finished
۲۱:۳۰
Forfar Athletic
۰
۲
Dunfermline
inprogress
۲۳:۰۰
FC Kaiserslautern
۳
۴
FC Lugano
Finished
۲۰:۰۰
KKS Lech Poznan
۲
۱
Jagiellonia Bialystok SSA
Finished
۱۹:۳۰
Marchfeld Donauauen
۰
۱
Floridsdorfer AC
Finished
۲۰:۳۰
Ferencvarosi TC
۴
۱
Karlsruher SC
Finished
۱۹:۳۰
KF Laci
۲
۰
KF Llapi Podujeve
Finished
۲۰:۳۰
Mladost Lucani
۲
۱
FK Vozdovac
inprogress
۲۲:۰۰
Melksham Town
۰
۰
Forest Green Rovers
inprogress
۲۳:۱۵
AFC Ajax
۳
۰
SV Meppen
Finished
۲۰:۳۰
Torpedo Moskva
۱
۱
FC Volgar Astrakhan
Finished
۱۹:۰۰
SK Rapid Wien II
۲
۵
SV Stripfing/Weiden
Finished
۲۱:۳۰
FK Javor Ivanjica
۲
۰
FK Decic Tuzi
inprogress
۲۲:۳۰
FK Rubin Kazan
۳
۱
PFK Kryliya Sovetov Samara
Finished
۱۶:۳۰
FCM Traiskirchen
۰
۳
FK Austria Wien
Finished
۲۰:۳۰
LKS Lodz
۱
۱
Stal Mielec
Finished
۱۲:۳۰
FC Slovacko
۱
۰
FC Vion Zlate Moravce
Finished
۱۹:۳۰
NK Bravo
۲
۱
FK Cukaricki Stankom
Finished
۲۰:۳۰
Alloa Athletic
۲
۰
Stirling Albion
inprogress
۲۳:۰۰
Arka Gdynia
۰
۲
Wisla Plock
Finished
۱۸:۳۰
FC Viktoria Plzen
۳
۱
SK Slovan Bratislava
Finished
۱۹:۰۰
FK Radnicki Nis
۶
۰
FK Maritsa 1921 Plovdiv
Finished
۱۹:۰۰
Partizan Belgrade
۳
۰
FC Spartak Trnava
Finished
۲۰:۳۰
Longridge Town FC
۰
۱
Bolton Wanderers
inprogress
۲۳:۱۵
BSC Young Boys Bern
۲
۱
Neuchatel Xamax FC
Finished
۱۸:۳۰
Beroe Stara Zagora
۱
۰
FC Yantra Gabrovo
Finished
۱۹:۳۰
FC Augsburg
۵
۰
TSV Schwaben Augsburg
Finished
۲۱:۳۰
TSV Eintracht Braunschweig
۱
۰
SC Freiburg II
Finished
۱۸:۰۰
Piast Gliwice
۲
۰
Resovia Rzeszow
Finished
۱۸:۳۰
Mladost Novi Sad
۱
۰
FK Sutjeska Niksic
Finished
۲۱:۰۰
Keith
۰
۱
Elgin City
inprogress
۲۳:۰۰
Falkirk FC
۱
۰
Stranraer
inprogress
۲۳:۰۰
  Paraguay Division Intermedia
Independiente FBC
۲
۲
Fernando de la Mora
Finished
۰۱:۳۰
  Brazil Serie C
Figueirense FC
۰
۰
Remo PA
Finished
۰۳:۳۰
  Europe World Cup Women Qualification - UEFA Group B
Ukraine (W)
۱
۰
Hungary (W)
inprogress
۲۲:۳۰
  Finland Suomen Cup
FC Lahti
۲
۱
Japs
Finished
۲۰:۰۰
  Mali Premiere Division
Djoliba AC
۱
۱
Black Star
Finished
۲۰:۳۰
Lafia Club de Bamako
۰
۲
AS Real Bamako
inprogress
۲۲:۳۰
  Argentina Liga Profesional
Atletico Tucuman
۱
۱
Godoy Cruz
Finished
۰۳:۳۰
  Europe World Cup Women Qualification - UEFA Group G
Moldova (W)
۱
۱
Lithuania (W)
Finished
۱۹:۳۰
  Australia FFA Cup
NWS Spirit
۲
۰
Wollongong United FC
Finished
۱۴:۰۰
  Paraguay Primera Division
Sportivo Ameliano
۲
۲
Guairena FC
Finished
۰۱:۳۰
Tacuary
۲
۲
Sol de America
Finished
۰۳:۴۵
  Finland Kakkonen Lohko B
FC Honka Akatemia
۲
۱
Musan Salama
Finished
۲۰:۰۰
KaaPo
۰
۲
Tampere United
Finished
۲۰:۳۰
  Norway 3. Division avd. 1
Grorud IL 2
۳
۳
Skeid 2
Finished
۲۱:۳۰
  Sweden Svenska Cupen
Lindome GIF
۰
۱
GAIS
inprogress
۲۲:۰۰
IFK Lidingo
۲
۲
FC Stockholm Internazionale
inprogress
۲۱:۳۰
  Argentina Reserve League
Deportivo Laferrere Reserves
۲
۱
Puerto Nuevo Reserves
Finished
۱۸:۳۰
Deportivo Armenio Reserves
۰
۰
Deportivo Merlo Reserves
inprogress
۲۲:۳۰
Almirante Brown Reserves
۱
۰
CA Brown de Adrogue Reserves
Finished
۱۸:۳۰
CA Atlas Reserves
۲
۲
Leandro N. Alem Reserves
Finished
۱۹:۳۰
UAI Urquiza Reserves
۳
۱
Defensores Unidos Reserves
Finished
۲۱:۳۰
Excursionistas Reserves
۳
۱
San Martin Burzaco Reserves
Finished
۲۰:۳۰
Argentino Merlo Reserves
۱
۳
Ferrocarril Midland Reserves
Finished
۱۹:۳۰
General Lamadrid Reserves
۲
۰
Lujan Reserves
Finished
۱۹:۳۰
Real Pilar Reserves
۱
۰
Victoriano Arenas Reserves
inprogress
۲۲:۰۰
El Porvenir Reserves
۰
۰
CA Claypole Reserves
inprogress
۲۳:۰۰
  United States MLS Next Pro League
Philadelphia Union II
۰
۵
New York City FC II
Finished
۰۳:۳۰
  World Sud Ladies Cup U20
USA U20 (W)
۲
۲
Netherlands U20 (W)
Finished
۱۹:۳۰
France U20 (W)
-
-
Mexico U20 (W)
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
  Europe World Cup Women Qualification - UEFA Group I
Estonia (W)
۴
۲
Kazakhstan (W)
Finished
۲۰:۳۰
  Peru Reserve League
CD Coopsol Reserves
۲
۳
Universidad San Martin Reserves
Finished
۲۰:۳۰
  Iceland U19 League
Breidablik/Augnablik/Smari U19
۰
۱
HK/Ymir Kopavogur U19
inprogress
۲۲:۳۰
Stjarnan/KFG/Alftanes U19
۰
۲
IA/Kari/Skallag U19
inprogress
۲۲:۳۰
Fjolnir U19
۱
۰
KR/KV U19
inprogress
۲۲:۳۰
  Brazil Gaucho 2
EC Veranópolis Recreativo Cultural
۱
۱
Avenida
Finished
۰۲:۳۰
  Finland U20 League
Atlantis U20
۶
۰
HJK Helsinki U20
Finished
۲۰:۳۰
  Uruguay Primera Division
Montevideo Wanderers
۱
۰
Montevideo City Torque
Finished
۰۲:۴۵
  Argentina Torneo Federal A, Group A
Racing de Cordoba
۴
۰
CA Union de Sunchales
Finished
۰۴:۰۰
Sportivo Belgrano
۵
۱
Defensores de Pronunciamiento
Finished
۰۴:۰۰
  Australia Queensland Premier League 3
Western Spirit
۲
۳
Acacia Ridge
Finished
۱۵:۰۰
St. George Willawong FC
۲
۰
Bayside United
Interrupted
۱۵:۰۰
Tallebudgera Valley FC
۰
۵
Kingscliff District FC
Finished
۱۴:۳۵
Musgrave
۰
۴
Runaway Bay Green
Finished
۱۴:۳۵
  Norway 3. Division avd. 6
Mjoendalen 2
۰
۰
Tromsoe 2
Finished
۱۶:۳۰
  Faroe Islands 1. Deild
NSI Runavik II
۰
۰
Undrið FF
inprogress
۲۳:۱۵
B71 Sandur
۱
۰
Klaksvíkar Ítróttarfelag II
inprogress
۲۳:۰۰
  Brazil Serie D Group 4
Alagoinhas Atletico Clube
۱
۴
Santa Cruz FC
Finished
۰۴:۰۰
  Iceland 4. Deild
KFB
۰
۵
Kria
Finished
۰۰:۳۰
  Chile Copa Chile
Universidad de Chile
۲
۲
General Velasquez
Finished
۰۰:۳۰
  Estonia Meistriliiga
JK Tallinna Kalev
۰
۳
JK Nomme Kalju
Finished
۲۱:۳۰
FC Kuressaare
۱
۱
FC Levadia Tallinn
Finished
۱۹:۳۰
  Iceland Iceland Cup
IA Akranes
۲
۳
Breidablik Kopavogur
Finished
۰۰:۱۵
  Australia Queensland Premier League U23
Western Pride FC U23
۷
۰
Southside Eagles U23
Finished
۱۴:۰۰
Brisbane Roar U23
۲
۰
Gold Coast United U23
Finished
۱۴:۰۰
SWQ Thunder U23
۰
۸
Brisbane Strikers U23
Finished
۱۴:۱۵
  Peru Primera Division
Universidad San Martin
۱
۱
Deportivo Municipal
Finished
۰۱:۰۰
  Ethiopia Premier League
Defence Force FC
۱
۲
Hawassa Kenema
Finished
۱۱:۳۰
Adama City FC
۱
۱
Dire Dawa
Finished
۱۷:۳۰
  India Shillong Premier League
Shillong Lajong FC
۱
۱
Nangkiew Irat
Finished
۱۵:۰۰
  Rwanda Rwanda Cup
AS Kigali
۱
۰
AP Rwandaise FC
Finished
۲۱:۰۰
  Australia Queensland Cup Women
Lions FC (W)
۴
۰
Brisbane Olympic (W)
Finished
۱۴:۰۰
  Europe World Cup Women Qualification - UEFA Group C
Netherlands (W)
۱
۰
Belarus (W)
inprogress
۲۳:۱۵
  Australia Victoria Dockerty Cup
Green Gully Cavaliers SC
۲
۳
Heidelberg United
Finished
۱۴:۰۰
  China Super League
Shandong Luneng
۲
۰
Henan Jianye
Finished
۱۵:۰۰
Guangzhou City
۰
۳
Dalian Aerbing Yifang FC
Finished
۱۶:۰۰
  Malawi Super League
Civo United
۰
۰
Mighty Wanderers
Finished
۱۷:۰۰
  Lithuania II Lyga
Dainava II
۰
۲
Sveikata
Finished
۲۱:۰۰
  Australia Queensland Premier League
Redlands United
۳
۰
Sunshine Coast Fire
Finished
۱۴:۳۰
  Poland IV Liga
Termalica BB Nieciecza II
۰
۳
Wieczysta Krakow
Finished
۱۹:۳۰
  Uzbekistan Super League
FK Kokand 1912
۱
۱
Dinamo Samarqand
Finished
۱۹:۳۰
  Mongolia 2nd League
Bavarians FC
۶
۲
Shonkhoruud
Finished
۰۹:۳۰
Selenge FC
۳
۲
Khukh Arslanguud
Finished
۱۴:۰۰
  Mongolia First League
Hunters FC
۴
۳
DMU
Finished
۱۲:۳۰
Ilch
۱
۶
Khans Khuns Erchim B
Finished
۱۵:۳۰
  Australia Queensland Premier League 3 Metro U23
St George Willawong U23
۳
۰
Bayside United U23
Finished
۱۳:۰۰
  Australia South Australia State League 2
Modbury Vista
۶
۰
Mount Barker United
Finished
۱۴:۳۰
  Australia Northern NSW Reserves League
Lake Macquarie Reserves
۰
۵
Weston Workers Reserves
Finished
۱۴:۳۰
Maitland FC Reserves
۲
۳
Lambton Jaffas Reserves
Finished
۱۴:۳۰
  Bhutan Premier League
Ugyen Academy FC
۱۲
۰
Thimphu Raven FC
Finished
۱۴:۳۰
Paro Rinpung
۶
۰
Namlha FC
Finished
۱۷:۳۰
  Brazil Gaucho U20
SC Internacional RS U20
۱
۰
Caxias RS U20
inprogress
۲۲:۳۰
 
فرم پیش بینی
برای پیش بینی، ضریب بازی مورد نظر خود را انتخاب کنید